MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8758343
*
nr 875 8343
Stolar
1 par, Intarsia
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 februari 2014
kl 18:03:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/2 16:16:38
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:54
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:35
*
Stolar
Kondition: skadad
nr 875 8343
Stolar
1 par, Intarsia
Kondition: skadad
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 februari 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/2 16:16:38 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:54 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:06 -
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:35